Дзюдоїсти зі Львівщини вибороли 2 бронзові медалі на Кубку України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дзюдоїсти зі Львівщини вибороли 2 бронзові медалі на Кубку України
25 Квітня, 15:12

Нещодавно у Києві відбулись відбувся Кубок України з дзюдо. Збірна команда зі Львівщини такою взяла участь у змаганнях у складі 18 спортсменів. Про це розповіли в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Дзюдоїсти зі Львівщини здобули бронзові нагороди.

Так, 20-річний майстер спорту України Микола Грибник здобув 3 місце у ваговій категорії порад 100 кг. Спорстмен тренується у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Його наставником є Ярослав Грибник.

Крім того, кандидатка у майстри спорту 20-річна Тетяна Дмитрів посів 3 місце у ваговій категорії понад 100 кг. Вона тренується в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Веслярик». Її тренує Юлія Орчакова-Костюк та Тетяна Гаврилова.