Е-квиток у Стрию: де можна придбати і скільки коштує | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Е-квиток у Стрию: де можна придбати і скільки коштує
25 Жовтня, 17:35

Е-квиток у Стрию: де можна придбати і скільки коштує

Стрийська міська територіальна громада завершила у 2022 році впровадження e-квитка для пасажирів у всьому громадському транспорті.  Мешканці Стрийщини можуть придбати пластикову картку «Socium» з безконтактним чіпом, завдяки якій можна оплатити за проїзд безготівковим способом у міському громадському транспорті Стрийської громади. Про це LMN розповіли у компанії «Українські геоінформаційні системи», яка займалась розробкою технології. 

Як розповів Стрийський міський голова Олег Канівець, впровадження електронної системи оплати проїзду розпочалось вперше ще у грудні минулого року, коли тестово, на перших 10-ти автобусних маршрутах, встановили валідатори. Але, вже на початку поточного року, розробник дообладнав цю унікальну систему, й на інших транспортних засобах які обслуговують Стрийську ОТГ. 

Придбати транспортну картку «Socium» для комфортного проїзду можна за такими локаціями продажу у Стрию:

  • Магазин «Навчальна книга» (вул. Хмельницького, 39);
  • Автостанція м. Стрий АС-3 (Пасаж).

Вартість картки становить 200 грн. При покупці, на ній уже є 100 грн, які можна використовувати для оплати проїзду, а коли кошти на ній завершаться – поповнити у вищезазначених терміналах міста.

Окрім цього, запрацював мобільний додаток «SOCIUM, в якому також можна оплатити проїзд. Використовувати мобільний застосунок е-квиток «Socium» запрошують вже зараз у режимі тестування.

Відео