Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ед Ширан та Антитіла записали двомовний трек про війну в Україні
02 Травня, 13:10

Ед Ширан та Антитіла записали двомовний трек про війну в Україні

“Антитіла” та Ед Ширан презентували спільну пісню. Зйомки відео проходили в Ірпені, Києві та Харківській області, куди гурт “Антитіла” прибув у складі 130 батальйону територіальної оборони для посилення східного угрупування сухопутних військ ЗСУ. Про це повідомило Суспільне.

“Після того, як організатори концерту в Бірмінгемі відмовили гурту “Антитіла” в участі у цій події через те, що ми носимо військову форму і тримаємо зброю в руках, десь буквально, можливо, за три, п’ять чи сім днів з нами зв’язалася команда Еда Ширана і запропонувала долучитися до його пісні 2Step, зробити рімейк і випустити окремо цей трек.

Згодом ми написали саме українську лірику до цієї пісні – другий куплет і другий приспів. Було важко, але нам вдалося записати вокал на студії. А потім вже виникла ідея зняти відеокліп на цю пісню. І тут на допомогу прийшов Дмитро Шмурак, який взяв на себе відповідальність за це відео, розуміючи, що гурт “Антитіла” не матиме змоги брати активну участь у зйомках (і навіть не дуже активну так само не матиме змогу).

Я вигадав ідею, а він бездоганно, дуже чуттєво і красиво разом зі своєю командою, яку він зібрав з усієї України, втілив цю ідею в життя. І тепер ми маємо нову пісню і новий відеокліп, який вже доступний на нашому YouTube-каналі”, – розповів фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя.

Зазначимо, у своїй частині тексту пісні Тарас Тополя розповів особисту історію того, як для його родини розпочалась війна.

“Написати і записати українські слова до пісні Еда виявилося досить складно в тих обставинах, в яких ми перебували. Окрім того, студія Bobina Records, на якій ми зазвичай записували власні пісні, була під окупацією російських виродків. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми впоралися зі своєю частиною”, – додав артист.

Тарас Тополя зазначив, що пропозиція від Еда Ширана попрацювати разом – це вияв саме тієї справжньої підтримки України, яку демонструє народ Великої Британії протягом цієї війни.

“Мільйони людей не лише на словах, але конкретними вчинками показують, як це – по-справжньому стояти за свої принципи, демократію і свободу і підставляти своє плече тим, кому воно дійсно потрібне. Здавалося б, просто спільна пісня, але наскільки це символічно”, – розповідає Тарас Тополя.

Усі виручені кошти з монетизації відео на Youtube та з роялті передадуть на благодійність до Music Saves UA, проєкту Всеукраїнської асоціації музичних подій (ВАМП).

Схожі новини