Екобус у Львові: графік стоянок у вересні 2023 року | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Екобус у Львові: графік стоянок у вересні 2023 року
01 Вересня, 18:28

Екобус у Львові: графік стоянок у вересні 2023 року

У вересні 2023 року в межах Львівської територіальної громади продовжать роботу мобільні пункти збору, які безкоштовно беруть на утилізацію відпрацьовані лампи, термометри та батарейки, повідомили у ЛОВА.

З графіком стоянок Екобуса та переліком стаціонарних пунктів збору відпрацьованих батарейок в межах громади можна ознайомитися за посиланням:  https://cutt.ly/mRBPo8n

Небезпечні відходи (не пошкоджені) збираються на безоплатній основі від мешканців Львівської територіальної громади та в безпечній тарі, у кількості:

  • люмінесцентні лампи до 10 шт,
  • ртутні термометри – до 5 шт,
  • батарейки до 10 кг

“Відпрацьовані люмінесцентні лампи, ртутні термометри та батарейки є небезпечними відходами, які не можна викидати в загальний контейнер, бо ті вкрай негативно впливають на навколишнє середовище і потребують належного поводження, а дякуючи таким мобільним точкам збору довкілля стане чистішим”, — каже Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА.

 

Також організатори збору повідомляють, що термометри та лампи потрібно здавати у заводському пакуванні, а якщо його немає, потрібно подбати про безпечне пакування – виготовити саморобну картонну тару, окремо для кожної лампи або термометра.

Відео