Екоінспекцію Львівщини очолив колишній “даівець” і любитель російської мови Олександр Штепа | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Екоінспекцію Львівщини очолив колишній “даівець” і любитель російської мови Олександр Штепа
03 Липня, 21:37
logo-black

Екоінспекцію Львівщини очолив колишній “даівець” і любитель російської мови Олександр Штепа

Сьогодні, 3 липня, в розпорядженні LMN опинився наказ, яким від завтра на посаду начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області призначено Олександра Івановича Штепу. Що важливо, цю посаду він отримав без проведення конкурсу та обійматиме її у період дії воєнного стану з так званим “випробовувальним терміном” на три місяці.

За які такі заслуги пан Штепа присланий нам захищати екологію області? Проаналізуймо, що відомо про нового головного еколога Львівщини.

56-річний Олександр Штепа персонаж з цікавим минулим. За даними з відкритих джерел, він народився у місті Воркута російської федерації. Полковник міліції з двома вищими освітами: військовою та юридичною.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1995 році на посаді старшого інспектора дорожньої міліції Полтавського відділу дорожньої міліції на автомагістралях ДАІ УМВС України в Полтавській області.

З травня 1998 року — оперуповноважений групи карного розшуку та державної служби по боротьбі з економічними злочинами Полтавського відділу дорожньої міліції ДАІ УМВС України в Полтавській області.

З листопада 2003 року обіймав посаду заступника командира по роботі з персоналом Полтавської окремої роти ДПС ДАІ, підпорядкованої УМВС України в Полтавській області.

З червня 2007 року займав керівні посади в управлінні ДАІ УМВС України в Полтавській області.

З березня 2010 року до 2016 року Олександр Штепа працював начальником управління ДАІ ГУМВС України в Полтавській області.

У 2016-му році уже ексначальник управління ДАІ УМВС України у Полтавській області Олександр Штепа судився з Міністерством внутрішніх справ України та Головним управлінням Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області, аби отримати прибавку до пенсії у розмірі майже 300 тис. грн. Ці гроші він вимагав за травму отриману на виробництві, яка керівництвом УМВС не була визнана такою.  Полтавський окружний адміністративний суд позов задовільнив.

Пан Штепа також встиг попрацювати помічником ректора в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Що цікаво ректором в той час там був Володимир Онищенко, відомий українофоб. Зокрема, у 2017 році Онищенко під час наради в університеті погрожував розправитися зі студентами, які мали проукраїнську позицію і скандували «Слава Україні».

«Чьи это студенты? Так вот, Ирина Александровна, пи*дец вам. Я вам говорю, так что пишите заявление. Я прохожу – одни студенты здороваются, а эти кричат «Слава Украине». Ты че – совсем уже мозгами поехали?», – заявив тоді Володимир Онищенко.

І наостанок, у себе на ФБ-сторінці Alexandr Shtepa (Так. Саме “Алєксандр”) поширював дописи російською мовою.

Можливо саме за це його без конкурсу призначили очільником екоінспекції Львівщини? Бо про інші заслуги цього чоловіка нічого не відомо.

Відео