Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Екс-головлікаря львівської поліклініки оштрафували за хабарництво
07 Лютого, 10:54

Екс-головлікаря львівської поліклініки оштрафували за хабарництво

Залізничний районний суд Львова визнав винним у хабарництві колишнього головного лікарня 6-ї поліклініки Юрія Токарєва. Йому призначили штраф у розмірі 25 тис. грн та заборонили працювати у закладах охорони здоров’я впродовж року, передає “Захід.нет”.

На початку літа 2018 року до 6-ї поліклініки з заявою про працевлаштування звернувся ветеран АТО. Йому повідомили про вакантні місця серед молодшого медичного персоналу. Однак питання про прийом на роботу вирішував головний лікар. Юрій Токарєв сказав чоловіку, що зможе розглянути його питання не раніше жовтня.

На початку жовтня чоловік передзвонив головному лікарню. Під час особистої зустрічі Юрій Токарєв запропонував «вирішити це питання» за 500 доларів. 100 доларів ветеран АТО переказав лікарю на рахунок в той же день. Решту суми мав передати довіреній особі 16 жовтня. Передача коштів та документів для працевлаштування відбувалася на залізничному вокзалі.

Після отримання хабара Юрій Токарєв та посередник пішли у гральний заклад, де їх і затримали. За кілька годин після затримання Львівська міська рада повідомила, що Токарєв звільнився з посади.

Під час судового засідання Юрій Токарєв повністю визнав свою провину.

Нагадаємо, протягом січня-березня 2018 року поліцейські тричі затримували Токарєва. Двічі він їздив за кермом п’яним, а одного разу вчинив ДТП, в’їхавши в паркову зону у центрі Львова.

Фото: Твоє місто.

Схожі новини