Екс-мера Самбора Копиляка на допит не викликали, але кримінал розслідують | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Екс-мера Самбора Копиляка на допит не викликали, але кримінал розслідують
27 Березня, 16:00
logo-black

Екс-мера Самбора Копиляка на допит не викликали, але кримінал розслідують

LMN уточнює інформацію щодо кримінальної справи, розслідування якої триває в Самбірському відділку поліції щодо порушення закону колишнім міським головою Самбора Тарасом Копиляком.

У січні цього року LMN повідомляла, що екс-мера Копиляка викликають на допит, аби дати пояснення з приводу порушених кримінальних справ через злочини, які, ймовірно, були вчиненні за час його каденції. Як видно з офіційної відповіді отриманої від самбірських правоохоронців, екс-мера насправді не викликали для допиту чи дачі пояснень. Проте, як зазначають в документі, триває кримінальне провадження щодо ймовірного службового підроблення, тобто внесення неправдивих відомостей в офіційні документи. Таке правопорушення карається обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на такий же термін.

Нагадаємо, Тарас Копиляк у 2012 році став головним фігурантом програми журналістських розслідувань про незаконне збагачення чиновників “Хто тут живе?” на телеканалі “ЗІК”.

Відео