Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Екс-очільник ЛОДА Мальський очолить офіс компанії Arzinger
20 Січня, 15:22

Екс-очільник ЛОДА Мальський очолить офіс компанії Arzinger

Колишній керівник Львівської області повертається до складу партнерів Arzinger та очолить Західноукраїнський офіс компанії, – пише syla.news

«Як юрист, який спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів, в тому числі, у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах, він також буде співголовою практики міжнародного вирішення спорів та арбітражу. Протягом 9 років Західноукраїнскький офіс Arzinger, головою якого він Мальський, посідав перше місце серед регіональних офісів у національному рейтингу 50 Leading Law Firms of Ukraine (2010-2019)», – говориться в повідомленні.

Сам Маркіян Мальський встиг прокоментувати своє нове призначення.

«Радий повернутися до практичної юридичної діяльності, адже однозначно пов’язую свій професійний розвиток виключно із нею. Із задоволенням приєднуюсь до складу партнерів Arzinger, в якій пропрацював більше 10 років до цього, а також – до команди, у створенні якої брав участь до своєї роботи на посаді Голови Львівської обласної державної адміністрації. Державна служба дає шанс юристам віддячити державі за надані нею можливості та втілити подальші реформи для покращення якості життя громадян, однак в приватній практиці вдається більш оперативно сприяти своїм клієнтам у вирішенні різного роду завдань».

Нагадаємо, Маркіян Мальський очолив Львівську обласну адміністрацію 6 липня 2019 року. На посаді пропрацював до 24 грудня. Цього дня його  президент звільнив в прямому ефірі, згідно поданої Мальським заяви.

На посаду очільника Львівщина досі ніхто не призначений. Найбільш ймовірною кандидатурою на крісло голови області називають ім’я бізнесмена Максима Козицького. Принаймні він єдиний, хто подав декларацію як кандидат на цю посаду. 38-річний Максим Козицький разом із батьком володіє бізнесом у сфері відновлювальної енергетики.

Фото: Зік.

 

Схожі новини