Екс-поліцейський передавав наркотики у дитячих іграшках | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Екс-поліцейський передавав наркотики у дитячих іграшках
19 Лютого, 09:48

Екс-поліцейський передавав наркотики у дитячих іграшках

На 4 млн грн чистого кокаїну – таку партію наркотиків зуміли днями викрити правоохоронці. Як виявилось причетний до такої торгівлі колишній працівник поліції. Дурман передавав до столиці та вміло маскував його у коробках з дитячими іграшками.

«Особу, яка організувала постачання до Києва наркотичних засобів в особливо великих розмірах з метою подальшого збуту – викрито та затримано. За даними слідства, це мешканець Львова – екс-працівник правоохоронного орган. В такий спосіб він організував незаконну схему збуту кокаїну, відправляючи з Львова до столиці оптові партії наркотиків приватними службами таксі. При цьому наркотичні засоби маскувалися у дитячих іграшках», – розповіли у Офісі Генерального прокурора.

Правоохоронці затримали організатора після чергового намагання збуту наркотики в особливо великих розмірах. Дурман він передавав мешканцю столиці.

«У ході проведення санкціонованого обшуку правоохоронці виявили та вилучили порошкоподібну речовину білого кольору – кокаїн вагою близько 1 кг вартістю понад 4 млн грн, електронні ваги, пакети для фасування тощо», – додають у прокуратурі.

 

Відео