Екс-ректора Львівського університету природокористування оштрафували за неподану декларацію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Екс-ректора Львівського університету природокористування оштрафували за неподану декларацію
05 Травня, 16:33

Екс-ректора Львівського університету природокористування оштрафували за неподану декларацію

Жовківський районний суд Львівської області визнав екс-ректора Львівського національного університету природокористування Володимира Снітинського винним у порушенні корупційного законодавства та оштрафував на 850 грн за те, що колишній очільник закладу освіти із запізненням подав декларацію про доходи після звільнення. Про це повідомляє Zaxid.Net.

 

“Як вказано в матеріалах справи, 7 грудня 2023 року міністр освіти і науки Оксен Лісовий звільнив Володимира Снітинського з посади ректора Львівського національного університету природокористування у звʼязку із закінченням контракту. Згідно з законом, після звільнення він повинен був до 7 січня подати декларацію про доходи”, – йдеться у матеріалі.

Володимир Снітинський все ж подав декларацію, але ввечері 15 січня. На нього склали протокол про адміністративне правопорушення, повʼязане з корупцією за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП. Під час судового засідання екс-ректор свою провину визнав. Враховуючи обставини справи, суддя визнала екс-ректора винним та призначила 850 грн штрафу. Цю постанову можна оскаржити в апеляційному суді.

Відео