Екс-учасник гурту «Дзідзьо» Юлік у День закоханих презентує сольний трек (ВІДЕО) – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Екс-учасник гурту «Дзідзьо» Юлік у День закоханих презентує сольний трек (ВІДЕО)
14 Лютого, 16:33
logo-black

Екс-учасник гурту «Дзідзьо» Юлік у День закоханих презентує сольний трек (ВІДЕО)

Тетяна Пасічник

Символічно 14 лютого звучить прем’єра пісні «Щастя» співака зі Львова Назара Гука, відомого як Юлік. Артист присвятив її  своїй дружині Катерині. Саме у цей день 11 років тому у них зародились стосунки. Зараз вони одружені та виховують 3-річного сина Дениса.

Перші рядки пісні Юлік написав, коли повертався з відпочинку у Карпатах.

«У нього дуже активний спосіб життя, весь час працює, – розповідає LMN піар-менеджер співака Ростислав Пелех. – Якось його подруга запросила поїхати у мальовничі Карпати на відпочинок з сім’єю. Юлік погодився. Коли вони вже повертались додому, він весь час наспівував «Щастя моє, дякую, що ти є». Самі ці рядки стали початком нової пісні. Вона написана у любові, теплі та затишку».

Ідея презентувати пісню саме у День закоханих з’явилась у самого виконавця.

«Юлік наполіг, аби прем’єра відбулась у такий теплий та романтичний день. Каже, що у такому настрої слухачі найкраще зрозуміють його посил. Він багато праці і любові вклав у цю пісню, тому для нас зараз дуже важливо, щоб слухачі пережили її серцем»,- каже Пелех.

Юлік зовсім недавно заявив про початок сольної кар’єри. Це вже друга пісня у його виконанні. Першу під назвою «Та, яку люблю» презентували у грудні минулого року. Тоді композиція перетнула позначку 100 000 переглядів.

Ростислав Пелех запевнив, що зараз вони працюють над двома новими піснями. Прем’єра одної відбудеться вже наприкінці квітня.

Лірик-відео на цей трек знімали у Львові. Піар-менеджер співака стверджує, що у відео вони хотіли передати найголовніше – легкість, окриленість та почуття світлого кохання.

Відео