Ексдиректора Грибовицького сміттєзвалища засудили до 9 років в’язниці за розтрату грошей | Львівська мануфактура новин
Ексдиректора Грибовицького сміттєзвалища засудили до 9 років в’язниці за розтрату грошей
06 Березня, 13:34

Ексдиректора Грибовицького сміттєзвалища засудили до 9 років в’язниці за розтрату грошей

У Жовкві районний суд визнав винним колишнього директора ЛКП «Збиранка» Віталія Пугача у справі про розтрату 740,7 тис. грн, виділених на реконструкцію Грибовицького сміттєзвалища. Про це повідомили у zaxid. net.

Враховуючи попередній вирок за хабарництво у 2022 році, суд призначив йому загальне покарання — 8 років і 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Також він має повернути в бюджет Львова 740,7 тис. грн.

“Як вказано в матеріалах справи, у 2018 році ЛКП «Збиранка», яке займалося експлуатацією і рекультивацією Грибовицького сміттєзвалища, провело тендер на реконструкцію полігону загальною вартістю 26,2 млн грн. У межах цих робіт підрядник мав ліквідувати негативні наслідки, спричинені обвалом на полігоні в Грибовичах. Переможцем торгів обрали ТОВ «БК “Сучасні будівельні рішення”»”,- йдеться в повідомленні.

Розслідування встановило, що Пугач діяв у змові з представниками ТОВ «БК “Сучасні будівельні рішення”» та безпідставно перерахував компанії 740,7 тис. грн без підтвердження фактичного виконання робіт. У суді колишній посадовець своєї провини не визнав, стверджуючи, що підписував акти лише на реальні роботи, а підтвердити, хто саме завіряв документи, не зміг. Водночас свідки підтвердили, що частина коштів була виплачена без необхідних актів, а остаточні підписи ставив саме Пугач.

Окрім тюремного терміну, суд зобов’язав його відшкодувати бюджету Львова 740,7 тис. грн та сплатити понад 100 тис. грн за проведення експертиз. Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Нагадаємо, що Віталій Пугач очолив ЛКП «Збиранка» у березні 2017 року після відставки попереднього керівництва, яке потрапило під слідство після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. З листопада 2023 року Пугач перебуває під вартою.

Відео