Ексголова районного суду на Львівщині допоміг громадянам рф отримати приміщення в центрі Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ексголова районного суду на Львівщині допоміг громадянам рф отримати приміщення в центрі Львова
30 Червня, 12:37

Ексголова районного суду на Львівщині допоміг громадянам рф отримати приміщення в центрі Львова

Колишнього голову суду одного із районних судів Львівщини підозрюють у зловживанні службовим становищем та підписанні фіктивних рішень. Через таку діяльність судді два приміщення на одній із центральних вулиць Львова вибули із права власності міста та перейшли до товариства, бенефіціарними власниками якого є громадяни рф. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Слідчі встановили, що перебуваючи на посаді голови суду, чоловік незаконно видав два судових рішення: склав та підписав фальшиві рішення про визнання права власності на два об’єкти нерухомості.

«В подальшому ці рішення стали підставою для державної реєстрації права власності. Після чого незаконно легалізовані приміщення було передані до статутного капіталу товариства, бенефіціарними власниками якого є громадяни рф», – йдеться у повідомленні.

В прокуратурі уточнили, що йдеться про приміщення загальною площею 220 кв м. Орієнтовна вартість їх становить близько 6 млн грн.

На нежитлові приміщення наклали арешт. Наразі підозрюваного суддю звільнили із посади. Йому загрожує позбавлення волі до шести років та штраф.

Слідчі дії тривають.

Відео