Ексголова сільради на Червоноградщині вкрав з бюджету понад 2 мільйони гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ексголова сільради на Червоноградщині вкрав з бюджету понад 2 мільйони гривень
24 Червня, 15:44

Ексголова сільради на Червоноградщині вкрав з бюджету понад 2 мільйони гривень

Колишній голова однієї з сільських рад на Червоноградщині підробив службові документи та вкрав з бюджету близько двох з половиною мільйонів гривень, які були передбачені для будівництва газопроводу, яке здійснили ще заздалегідь. Про це повідомляє Поліція Львівської області.

«Так, у 2013 році сільський голова одного з населених пунктів, розташованого у Сокальському районі, 64-річний місцевий мешканець, склав завідомо неправдиві офіційні документи щодо здійснення будівництва газопроводу – був зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва та визначена договірна ціна. В подальшому був проведений тендер, визначений переможець, складені та підписані відповідні акти про виконання та приймання виконаних робіт, а також здійснені оплати за їх виконання», — йдеться у повідомленні.

Проте, насправді роботи з будівництва газопроводу не проводились, оскільки ці роботи вже були виконані раніше, про що зловмисники знали. Таким чином вони заволоділи бюджетними коштами у сумі близько двох з половиною мільйонів гривень.

Слідчі повідомили колишньому сільському голові про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Максимальне покарання  — позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.

Відео