Екскерівнику львівського «Беркута» повідомили про нову підозру – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Екскерівнику львівського «Беркута» повідомили про нову підозру
04 Травня, 12:49

Екскерівнику львівського «Беркута» повідомили про нову підозру

Привласнював зброю та перевищував повноваження: колишньому командиру батальйону міліції особливого призначення «Беркут» у Львівській області Ростиславові Пацеляку повідомили про нову підозру.

Про це розповіли в Офісі Генпрокурора:

“За версію слідства, підозрюваний, перевищуючи службові повноваження, 20 лютого 2014 року організував привласнення вогнепальної зброї – 10 помпових рушниць «Форт-500 М-1».
акі дії він вчинив для приховування факту використання правоохоронцями 18 лютого 2014 року цієї вогнепальної зброї до учасників акцій протесту на вулицях Інститутській, Шовковичній та Кріпосному провулку в м. Києві”.

В ОГП кажуть, що правоохоронці стріляли у мітингувальників набоями ударно-травматичної дії та набоями, спорядженими свинцевою картеччю. В результаті цього від отриманих вогнепальних поранень загинуло 3 учасників акцій протесту, 10 – отримали вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості.

Нагадаємо, раніше Пацеляк отримав про підозру за обставинами організації незаконного перешкоджання акціям протесту 18 лютого 2014 року. У цьому кримінальному провадженні 24 квітня 2023 року суд взяв його під варту.

Відео