Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Екскурсія Львовом, яка ніколи не відбудеться»: на площі Ринок провели акцію, присвячену загиблим на війні українським дітям
01 Червня, 13:05

«Екскурсія Львовом, яка ніколи не відбудеться»: на площі Ринок провели акцію, присвячену загиблим на війні українським дітям

На площі Ринок у Львові відбулась соціальна акція «Екскурсія Львовом, яка ніколи не відбудеться», мета якої показати масштаби вбивств окупантами українських дітей. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Як розповіли у мерії, сьогодні, 1 червня, центром міста у супроводі поліцейських машин проїхала колона із восьми шкільних автобусів. У цих автобусах могли поміститися 243 дитини, але через напад росії на Україну ці автобуси – порожні.

Зазначимо, від початку повномасштабного вторгнення ворога на територію України російські солдати та їхні бомби безжально вбили 243 українські дитини. Відтак, українська молодь на чолі мережі молодіжних просторів ТВОРИ! та КУ “Інститут міста” вирішили показати скільки життів забрав агресор за останні 98 днів.

«Порожні сидіння в шкільних автобусах на площі Ринок – це символ кожної вбитої дитини, котра мала свої мрії, але вони більше ніколи не стануть реальністю. Усі ці діти зараз могли б приїхати на екскурсію у Львів зі своїми наплічниками та улюбленими іграшками, гуляти вулицями старого міста та пізнавати його історію, але… Порушені всі права дітей – це та страшна ціна війни, яку сплачує сьогодні Україна», – зазначають організатори акції.

0x0-8
6v9a3599

«Цією акцією сьогодні ми вкотре будимо світ. Повинна бути максимальна блокада співпраці з росією, будь-яких економічних контактів з нею. Росія сьогодні – це країна-терорист, яка здійснює геноцид українських дітей, українського народу», – наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова.

В Міжнародний день захисту дітей молодь закликає підтримувати цю акцію, розповсюджувати фото та нагадувати про вбитих українських дітей цілому світу.

 

Схожі новини