Експерт з нерухомості пояснила, чому у Львові зросли ціни на житло | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Експерт з нерухомості пояснила, чому у Львові зросли ціни на житло
23 Червня, 14:16
logo-black

Експерт з нерухомості пояснила, чому у Львові зросли ціни на житло

За останній місяць у Львові суттєво зросли ціни на квартири у новобудовах. Така тенденція спричинила й ріст цін на нерухомість на «вторинному» ринку. Директор агенції нерухомості «Золота Арка» Ірина Яремко пояснила LMN, чому це відбувається.

«Раніше всі думали, що через карантин ціни на нерухомість впадуть. Натомість ми побачили протилежне. Люди навчилися жити в період пандемії: створюють молоді сімї, народжують дітей, тому й купують житло. Через коронавірус ринок нерухомості не зупинився, а змінився. Власникам квартир важко стало здавати житло в оренду, оскільки багато винаймачів почали вчитися та працювати онлайн. З продажем зовсім інша ситуація», – каже Ірина Яремко.

Фахівець зазначає, що львівські новобудови користуються великим попитом, бо мають гарну репутацію.

«Серед новобудов у Львові мало скандальних, незаконних. Тому до нас приїжджають не лише покупці з маленьких містечок, але й з обласних центрів – Чернівців, Хмельницького, Рівного. Нещодавно клієнти-кияни казали: «Ми переїжджаємо до Львова, бо тут зовсім інша атмосфера». Також перевагою квартир у новобудові є індивідуальне опалення, що є комфортнішим та заощадливішим, – додає експерт з питань нерухомості. – Саме цей великий попит і спричинив ріст цін. Також забудовники пояснюють, що подорожчали будматеріали, метал, оплата праці робітників».

До зростання цін, на думку Ірини Яремко, спричинило й те, що люди усі «вільні» гроші вкладають у нерухомість. Вони не довіряють банкам, не купують цінних паперів.

Зазначимо, що, крім Львова, ціни на нерухомість зросли, до прикладу, й у таких містах як Жовква, Пустомити, Дубляни. Зниження цін на квартири спостерігається у Червонограді, оскільки там малий попит на купівлю житла.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

  • 0
  • 220
Відео