Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Експерти з України та з-за кордону працюватимуть в Офісі радників при ЛОДА
16 Грудня, 19:06

Експерти з України та з-за кордону працюватимуть в Офісі радників при ЛОДА

Сьогодні, 16 грудня, відбулось перше засідання Офісу позаштатних радників при облдержадміністрації. Його створено з ініціативи голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, повідомляє пресслужба ЛОДА.

Як зазначив на сьогоднішньому засіданні очільник області, до цього консультативно-дорадчого органу входить голова та позаштатні радники, що формуватимуть кластери груп радників за функціональними напрямками роботи при обласній державній адміністрації.

«Кожен позаштатний радник аналізуватиме не лише різні суспільні процеси, а й вноситиме пропозиції щодо вдосконалення, підвищення ефективності роботи структурних підрозділів облдержадміністрації», – зауважив очільник Львівщини.

photo5458626124813806846

Голова Офісу радників Галина Янко зазначила, що кожен охочий та готовий віддавати себе для роботи у спільній справі, може долучитися до команди.

«Офіс радників – відкритий для всіх! Ми залучатимемо експертів не лише з України, а й з-за кордону. А ті, хто проявлять ініціативність, стануть позаштатними радниками у різних галузях», – каже Галина Янко.

Мальський наголосив, що чим більше експертних середовищ долучаться до вирішення різноманітних питань, тим якісніше буде їхнє розв’язання і область розвиватиметься.

Фото: пресслужба ЛОДА

photo5458626124813806847
Схожі новини