«Енергія» здобула виїзну перемогу над «Кардинал-Рівне» | Львівська мануфактура новин
«Енергія» здобула виїзну перемогу над «Кардинал-Рівне»
17 Грудня, 14:55

Софія Козаренко

У матчі 10 туру Екстра-ліги львівські енергетики на виїзді перемогли рівненський «Кардинал» з рахунком 2:1.

Львів’яни вирвалися вперед уже у дебюті поєдинку. На двадцятій секунді матчу капітан «Енергії» Степан Струк потужно пробив здалеку і розмочив рахунок – 1:0.

Зрівняти результат на табло гравці «Кардиналу» змогли уже по перерві. На 35 хвилині арбітри зафіксували порушення Андрієм Пітулею та призначили пенальті. Максим Мануйленко зі стандартом впорався – 1:1.

Та уже 2 хвилини енергетики знову перехопили ініціативу. Поставив автограф у воротах господарів Мар’ян Пелех. До кінця матчу команди більше не забивали, отож фінальний свисток зафіксував 2:1 на користь СК «Енергія».

«Це дуже важливі три очки. Тяжка гра. Хороший суперник. Він не дарма перебуває так високо у турнірній таблиці. Динамічна, хороша команда, яка завдала нам дуже багато проблем. Тактично ми сьогодні відштовхувалися від того, що маємо. У нас дуже багато травмованих. Системоутворюючі гравці на даний момент не можуть приєднатися до команди в поєдинках. Тому є хаос, немає потрібної чіткості.

Так, є самовіддача. В «Енергії» завжди був, є і буде характер. Але хотілося би більше холоднокровності. Небагато було голів, хоча гольових моментів команди створи вдосталь. І мушу визнати – футзальний Бог був на нашому боці. «Кардинал-Рівне» не реалізував дуже багато нагод» – розповів головний тренер СК «Енергія» Валерій Легчанов на післяматчевій прес-конференції.