Фехтувальниця з Львівщини виборола «срібло» на чемпіонаті світу | Львівська мануфактура новин
Фехтувальниця з Львівщини виборола «срібло» на чемпіонаті світу
11 Квітня, 13:28

В ОАЕ, на чемпіонаті світу з фехтування відбулися особисті змагання кадетів у шпазі. Титул віце-чемпіонки світу виборола львів‘янка Анна Максименко, вихованка комунального закладу Львівської обласної ради «Школа вищої спортивної майстерності». Про це повідомили у пресслужбі Львівської облради.

Спортсменка виграла п’ять з шести боїв у групі й під сьомим номером розпочала боротьбу в олімпійці. Там вона взяла гору над Магдою Луною Мегя зі Швейцарії (15:12), Анастасією Пилінової з Литви (15:7) та американкою Ясмін Хаміс (15:10).

Тренують Анну Максименко Зоряна Семеряк та Андрій Орліковський.

У Національній федерації фехтування зазначили, востаннє українські представники в кадетській шпазі сходили на світовий п’єдестал пошани в індивідуальному заліку серед дівчат у 2015 році.