Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Фермери можуть обмінювати сільгосппродукцію на міндобрива
12 Січня, 09:06

Фермери можуть обмінювати сільгосппродукцію на міндобрива

Використати залишки врожаю та зекономити кошти на закупці міндобрив тепер зможуть фермери із Бродів та Ожидова. У межах програми підтримки сільгоспвиробників для них розробили та впровадили спеціальну програму, де свою сільськогосподарську продукцію вони зможуть обміняти на добрива.

Програму розробило товариство  «Аграрний фонд» – один з провідних операторів агропромислової галузі економіки України. Це державне підприємство Міністерства аграрної політики. Займається закупкою зерна від населення та реалізацією борошна.

 

«Наша компанія відвантажуватиме добрива залізничним та автомобільним транспортом. Зокрема у Броди та Ожидів Буського району Львівщини. Це дозволить доставляти добрива оперативно та зручно для фермерів. Відповідно до програми, сільгоспвиробники можуть  придбати або обміняти його за вигідними цінами на власну ж продукцію вирощену своїми руками: продовольчу пшеницю, насіння соняшника, сої, кукурудзи», – кажуть на підприємстві.

В асортименті міндобрив товариства є аміачна селітра, карбамід, карбамідно-аміачна суміш (КАС), вапняково-аміачна селітра, сульфат амонію, діамофоска.

Ці підживлюючі мінерали є джерелом корисних елементів для рослин і запасів ґрунту, в першу чергу азоту, фосфору і калію, а потім кальцію, магнію, сірки, заліза та інших.

Застосування мінеральних добрив сприяє збільшенню врожайності сільськогосподарських культур, покращенню якості продукції, підвищення стійкості рослин у несприятливих кліматичних умовах.

За додатковою інформацією сільгоспвиробники можуть звертатися за контактним телефоном: 067-3414813.

ФОТО: iPress.ua (ілюстративне)

Схожі новини