Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Фестивалі липня на Львівщині: коли і де відбуватимуться
26 Червня, 18:38

Фестивалі липня на Львівщині: коли і де відбуватимуться

Цілий липень Львівщина буде фестивалити. Першим відбудеться «Етнофестиваль «Івана Купала в древньому Удечі», про який писала LMN.

7-12 липня у Новояворівську проходитиме Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2019». Це — найстарший в Україні пісенний форум. У ньому візьме участь талановита молодь із понад 10 держав.

Також 7 липня у Яворівському національному природному парку на території відпочинкового осередку «Верещиця» можна відвідати етнофестиваль «Яворівська бавниця». Його проводять із метою збереження та примноження українських традицій, звичаїв та обрядів Яворівщини. У програмі свята – виступи народних колективів Яворівщини, майстер-класи, виставка «Яворівська бавниця», переспіви біля ватри», – поінформували також в облдержадміністрації.

14 липня у Белз запрошують на Міжнародний фольклорний фестиваль «Белзька брама». Він сприяє створенню у світі позитивного іміджу України, розвиток, взаємозбагачення та популяризація національних культур, а саме української, польської та єврейської. У ході заходу проходитимуть майстер-класи та виставки-продажі виробів майстрів народних промислів.

Скуштувати колоритну галицьку кухню за автентичними рецептами господинь можна буде 27-28 липня в Радехові на «Куховарні RadoFest». Окрім дегустації смачних страв на гостей чекають танці, забави, пісні від «Троїсті музики».

А 28 липня у селі Кульчиці в Самбірському районі стартує Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці-фест».

Схожі новини