Фільм “DZIDZIO Перший раз” буде доступний для людей з вадами слуху та зору | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Фільм “DZIDZIO Перший раз” буде доступний для людей з вадами слуху та зору
18 Жовтня, 22:30

Фільм “DZIDZIO Перший раз” буде доступний для людей з вадами слуху та зору

Команда DZIDZIOFILM запустила трейлери своєї нової комедії для нечуючих та незрячих людей

Вперше в Україні романтична комедія матиме формат з субтитрами та тифлокоментарем.

Це була ініціатива громадської правозахисної організації “Fight for right” в межах проекту “Кіно, доступне для незрячих людей”, яку команда DZIDZIOFILM підтримала.

“Ми зробили цей фільм доступним для тисячі людей з інвалідністю. А тепер необхідно, щоб держава і кінотеатри почали реальне та масове впровадження такої ініціативи. Поки що мова йде лише про покази в окремих кінотеатрах за підтримки громадських організацій та грантів” – сказав продюсер “DZIDZIO Перший раз”, Анатолій Безух.

Координаторка правозахисної організації «Fight for right», Юлія Сачук розповіла, що вони вже кілька років працюють над тим, аби відповідні вимоги були в законодавстві та зобов’язували створювати доступну для людей з інвалідністю відеопродукцію.

 

“Філософія мого нового фільму – чисте серце. Мені хочеться, щоб цей фільм побачили всі. Є люди, які не можуть бачити, не можуть чути, але вони відчувають. Серцем!”, – прокоментував автор ідеї та головний герой фільму «DZIDZIO Перший раз”, Михайло Хома.

 

“Нам безмежно приємно, що є такі соціально відповідальні люди, як в DZIDZIOFILM, які випереджають владу у тому, аби сприяти інклюзивності”, -додала Юлія Сачук.

Фільм вийде у прокат 25 жовтня. І важливо те, що його зможе побачити чи почути кожен.

Відео