Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Фінансування  субсидій у 2019 році збільшили на два мільярди гривень
17 Листопада, 15:58

Фінансування субсидій у 2019 році збільшили на два мільярди гривень

Про це розповів міністр соціальної політики України Андрій Рева

У 2018 році на програму житлових субсидій було закладено 71 мільярд гривень.

З цієї суми майже 18 мільярдів –  борги за попередні періоди.

 

“2018 рік був першим роком, коли Уряд не тільки не нарощував борги по субсидіях, але й зменшив їх на 18 мільярдів гривень. Тому на субсидії було передбачено 53 мільярди гривень, а на наступний 2019 рік передбачено 55 мільярдів гривень”, – повідомив Андрій Рева.

Міністр також додав, що відповідно до розрахунків, у тому числі міжнародних експертів, цих грошей має вистачити для фінансування програми.

 

«На збільшення кількості субсидіантів впливає зростання тарифів, а на зменшення їхньої кількості та розміру субсидій працює зростання доходів громадян. Протягом двох років комунальні послуги і ціна на газ не зростали, в той же час внаслідок пенсійної реформи пенсії зросли на 30 відсотків, а заробітні плати протягом першого півріччя зросли на 25 відсотків”, – зазначив урядовець.

Якщо тариф на газ підвищився на 23,5 відсотка, що вплине на збільшення тарифу опалення в середньому на 16 відсотків, то можна зробити висновок, що ці цифри корелюються одна з одною, а отже, різких змін у кількості субсидіантів та розмірах субсидій не буде.

Схожі новини