Фірму Дубневичів змусили заплатити штраф за забруднення водойми на Львівщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Фірму Дубневичів змусили заплатити штраф за забруднення водойми на Львівщині
27 Грудня, 15:21

Фірму Дубневичів змусили заплатити штраф за забруднення водойми на Львівщині

ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс» оштрафували за заподіяні збитки внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, повідомили у Державній екологічній інспекції Львівської області. 

Порушення було зафіксоване під час проведення позапланової перевірки підприємства ще у 2021 році.

“Інспекцією було встановлено, що ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс» допустило скид забруднюючих речовин зі зворотними водами у водні об’єкти з перевищенням встановлених нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин та лімітів скидання забруднюючих речовин, а також не дотримувалось умов дозволу та правил спеціального водокористування. Відповідно до Методики було здійснено розрахунки розміру збитків на загальну суму 223 510 грн”, — йдеться у повідомленні.

Добровільно відшкодувати збитки компанія не захотіла. Тому екологи подали позовну заяву. В суді Інспекцією було доведено факт порушення, вину та розмір нарахованих збитків, завданих підприємством.

У вересні 2023 року рішенням Господарського суду Львівської області позовну заяву було задоволено. А у грудні 2023 року підприємство сплатило збитки у повному розмірі.

 

Додамо, що «Енергія-Тепловодосервіс» зареєстрована на Дубневича Юрія Ярославовича та Дубневича Павла Богдановича — синів Ярослава та Богдана Дубневичів.

Відео