ФК «Карпати» розгромили «Ворсклу» у 23-му турі Прем’єр-ліги | Львівська мануфактура новин
ФК «Карпати» розгромили «Ворсклу» у 23-му турі Прем’єр-ліги
02 Квітня, 20:06
logo-black

Софія Козаренко

У першому матчі другого етапу Української Прем’єр-ліги «Карпати» у рідних стінах приймали футбольний клуб «Ворскла» із Полтави.

Першу небезпеку біля воріт суперників створила саме команда гостей. Ібрахім Канепробивав по воротах, однак під удар кинувся «карпатівець» Олексій Ковтун. На середині тайму «Карпати» відповіли уже голом. На 26-тій хвилині розмочив рахунок Крістіан Понде. Через дванадцять хвилин Мар’ян Швед подвоїв перевагу. З рахунком 2:0 на табло команди пішли відпочивати.

По перерві «зелено-білі» продовжували демонструвати хорошу гру. На 62-гій хвилині Мар’ян Швед відзначився дублем.  А ще через вісім хвилин арбітр призначив пенальті у ворота «Ворскли», одинадцятиметровий вдало пробив Йода. У підсумку – перемога «Карпат» 4:0.

У наступному львівська команда на виїзді зіграє з чернігівською «Десною». Матч відбудеться 14 квітня.