ФК «Корміл» здобув першу домашню перемогу! | Львівська мануфактура новин
ФК «Корміл» здобув першу домашню перемогу!
15 Квітня, 14:59

У другому турі чемпіонату Премʼєр-Ліги Львівської області з рахунком 2:0 перемогу здобув ФК «Корміл» (Яворів).

У футбольному поєдинку 14 квітня на яворівському стадіоні ім. Євгена Смука зійшлися два гідних суперники: ФК «Корміл» (Яворів) та ФК «Пʼятничани».

Після довгої перерви великий футбол повернувся у Яворів. Для ФК «Корміл» це була перша гра та перемога на домашньому стадіоні.

Право здійснити перший символічний удар по мʼячу надали ветерану Петру Корназі, військовослужбовцю 63 ОМБр. Після важкого поранення під Миколаєвом Петро Корнага проходив лікування в центрі реабілітації та протезування Superhumans, а також він – гравець Pakrova Lviv Amputee Football.

Рахунок у матчі на 14 хвилині відкрив Святослав Зубар, забивши перший гол. У середині другого тайму Андрій Гриб віддав передачу на Максима Хімчака, який влучним ударом робить рахунок 2:0.

Футболісти обох команд вразили вболівальників гарною та майстерною грою, які віддячили їм повними трибунами!