Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ФК «Львів» може припинити існування
15 Травня, 16:20

ФК «Львів» може припинити існування

Спортивний журналіст Ігор Циганик в авторській програмі заявив, що майбутнє ФК “Львів” дуже непевне. Він припускає, що керівництво клубу не змогло швидко заробити гроші на продажу гравців, а тому більше не хоче ним займатися.

“Мені відомо, що керівництво ФК” Львів “потроху починає втрачати інтерес до львівського клубу. Певні менеджери прийшли і намалювали перспективи: привозити бразильців, потім продавати їх українським грандам, заробляти гроші, грати в єврокубках. Ні в ФК “Львів”, ні в “Вересі”, а це одне і те ж, зараз таких перспектив немає, – цитує слова Циганика ua-football.com. – Ходять чутки, що збираються закривати цей проект або передавати його в якісь інші руки. Вже зараз йде пошук потенційних інвесторів, які могли б вкластися в цей клуб. Але перспектив у ФК “Львів” немає”.

Результатом цього може стати або продаж “Львова” іншим інвесторам, або його зникнення, вважає журналіст. На даний момент “Львів” займає 6-те місце в турнірній таблиці УПЛ. Шансів потрапити в єврокубки у клубу практично нема.

Схожі новини