ФК “Львів” погрожує судді антикорупційною прокуратурою | Львівська мануфактура новин
ФК “Львів” погрожує судді антикорупційною прокуратурою
12 Серпня, 20:15

Футбольний клуб “Львів” звернувся до комітету арбітрів УАФ з вимогою відреагувати на суддівство Сергія Бойко в матчі 3-го туру УПЛ з “Ворсклою” (2:3)

Відповідне звернення опублікували на сайті клубу.

“Як виявив матч 3-го туру «Favbet Ліги» між полтавською «Ворсклою» та ПФК «Львів», український футбольний арбітраж продовжує безкарно «помилятися» на користь певних осіб чи команд, а Феміда – закривати очі на недбалу роботу своїх підлеглих” – йдеться у повідоменні,

На думку львів’ян, до цього рефері варто застосувати дисциплінарні санкції.

Львівський клуб вважає, що український суддя помилився, коли призначив пенальті на 5-ій компенсованій хвилині зустрічі, не вилучив із поля Олександра Скляра на останніх хвилинах, не помітив грубу гру з боку воротаря Олександра Ткаченко на 84-ій хвилині і Дениса Васіна в доданий до другого тайму час.

Якщо офіційний лист львів’ян проігнорують, клуб передасть матеріали в Спеціальну антикорупційну прокуратуру (САП) і звернеться до її керівника Назара Холодницького.