ФК “Львів” завершив 2018 рік сенсаційною перемогою над “Олександрією” | Львівська мануфактура новин
ФК “Львів” завершив 2018 рік сенсаційною перемогою над “Олександрією”
09 Грудня, 19:08

Завершився матч 18 туру Прем’єр-ліги. Львів’яни шокували суперників вже на другій хвилині матчу. Після подачі з кутового відзначився Володимир Адам’юк.

Цікаво, що ще до перерви захисник ФК “Львів” відзначився вдруге. На 30 хвилині рахунок став 2:0. Олександрійці спромоглися на гол престижу на 84 хвилині матчу. Відтак, в 18 матчах УПЛ 2018 року ФК “Львів” набрав 23 пункти і посідає 8 сходинку турнірки.

“Олександрія” – “Львів” 1:2. Голи: Шендрик, 84 – Адам’юк, 2; 30 “Олександрія”: Паньків, Пашаєв (Стецьков, 35), Бондаренко, Микицей, Шендрик, Протасов (Задерака, 72), Ковалець, Довгий (Устименко, 66), Гречишкін, Сітало, Шастал.

“Львів”: Бандура, Западня (Голіков, 76), Воронін, Парамонов, Тейлор, Жонатан Ліма, Сабіно (Араужо, 90+5), Борзенко, Мартан, Адам’юк, Бруно Попередження: Бондаренко, 57; Шендрик, 85; Шастал, 90+4 – Воронін, 7; Сабіно, 55; Мартан, 57; Борзенко, 90+5