ФК «Львів» зганьбився в матчі з полтавською «Ворсклою» | Львівська мануфактура новин
ФК «Львів» зганьбився в матчі з полтавською «Ворсклою»
04 Листопада, 19:35

В Полтаві в матчі 14 туру львів’яни поступилися місцевій “Ворсклі”.

Все вирішилося ще до перерви, коли наша команда пропустила двічі. Спершу «привезли» собі гол від Павла Ребенка на 19 хвилині. А згодом захисники «Львова» спостерігали, як їх ворота «розстрілював» африканець Якубу. В підсумку 0:2 і маючи в активі 17 пунктів в 14 матчах львів’яни окупували середину турнірної таблиці.

В історію цей матч увійшов з іншої причини. Вперше на ньому працювали включно арбітри-жінки. Головним арбітром була призначена Катерина Монзуль (Харків). Асистували їй Марина Стрілецька (Суми) та Олександра Ардашева (Київ), які дебютували в Прем’єр-лізі. Четвертий рефері – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

ФК “Львів” – “Ворскла” 0:2
Голи: Ребенок, 19; Якубу, 39.

ФК “Львів”: Бандура, Приймак, Парамонов, Адамюк, Западня (Борзенко, 74), Мартан, Жонатан, Голіков, Енріке Араужо, Бруно Дуарте, Петров (Янчак, 46).

“Ворскла”: Шуст, Чижов, Сапай, Пердута, Якубу (Ніколас Карека, 62), Шарпар, Чеснаков, Скляр, Ребенок, Кулач (Сергійчук, 85), Коломоєць.

Попередження: Бруно Дуарте, Ніколас Карека, Жонатан, Араухо, Чеснаков.