Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ФК «Рух» може втратити статус професійного
25 Грудня, 14:04

ФК «Рух» може втратити статус професійного

Футбольний клуб «Рух» зі Львова потрапив у скандал. Його запідозрили у підробці документів. Команду вже оштрафували та заборонили підписувати нових гравців. При цьому на клуб може очікувати ще один штраф, або й виключення з Першої ліги, – пише Захід. нет.

Все розпочалося з того, що Професійна футбольна ліга з цього сезону підписала угоду з компанією Select на розробку та використання офіційного м’яча, яким будуть грати команди в Першій лізі. Однак керівництво «Руху» виступило проти такої ініціативи. У клубі таку позиції обґрунтували тим, що у них підписана угода з компанією Puma на постачання м’ячів. Та в ПФЛ на такий демарш відреагували штрафом у 25 тис. грн за кожен домашній матч «Руху», коли не використовувалися м’ячі Select. Спочатку команда отримала штраф у 50 тис. грн (за два матчі). До кінця 2019 року таких матчів вже було дев’ять, а сума штрафу, який має оплатити «Рух» – 225 тис. грн.

Однак у клубі подали апеляцію на цей штраф в Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу. Разом з цією апеляцією, клуб надав договір з фірмою «Інтер Пума-Спорт» на постачання м’ячів. Угода датується 21 січня 2019 року. От тільки в базі юридичних осіб датою реєстрації такого ТОВ вказано аж 14 серпня 2019 року. А статутний капітал компанії склав лише 100 грн.

Тож в ПФЛ підозрюють клуб «Рух» у підробці документів. За інформацією Sport Arena, КДК УАФ відкриє вже нове дисциплінарне провадження за цим конкретним фактом надання дивного контракту, схожого на підроблений. За це «Руху» загрожують різні покарання, згідно з дисциплінарними правилами УАФ: заборона на реєстрацію футболістів, проведення матчів без глядачів або з частковим закриттям секторів, технічну поразку, зняття очок, переведення у нижчу лігу або позбавлення статусу професійного клубу. Щодо штрафу, то він може становити 1000 до 500 тис. грн.

Покарання можливе і для генерального директора клубу Ростислава Пузанського. Йому загрожує заборона здійснення діяльності, пов’язаної з футболом, на термін від 12 місяців та штраф від 50 тис. грн.

Поки ж клубу заборонили підписувати нових футболістів. Це через неоплачені штрафи у 225 тис. грн за невикористання м’ячів Select.

«Клуб оштрафований відповідно до Регламенту змагань і не зможе заявляти нових футболістів, поки не погасить заборгованість. Якщо навесні «Рух» не почне використовувати офіційний м’яч, то отримає нові штрафні санкції», – сказав президент ПФЛ Сергій Макаров в інтерв’ю Sport Arena.

Нагадаємо, що «Рух» є лідером Першої ліги. На зимову перерву команда пішла на першому місці у турнірній таблиці. Клуб належить відомому львівському бізнесмену Григорію Козловському.

 

ФОТО: Винниківський Вісник

  • 0
  • 364
Схожі новини