ФК «Рух» на виїзді проступився харківському «Металісту 1925» | Львівська мануфактура новин
ФК «Рух» на виїзді проступився харківському «Металісту 1925»
05 Травня, 21:04

У 27-му турі Першої ліги України футбольний клуб «Рух» зіграв виїзний поєдинок проти харківської команди «Металіст 1925».

Харків’яни у дебюті поєдинку грали активніше і вже на 12-тій хвилині це вилилося у забитий гол. У воротах винниківчан розписався Сергій Романов. Наступний гол глядачі побачили вже по перерві, гравці «Металіста» у рідних стінах знову потішили глядачів. На 54-тій хвилині перевагу своєї команди подвоїв Іван Калюжний.

На 67-мій хвилині «рухівцям» таки вдалося відіграти один м          ‘яч. Крапку в поєдинку поставив Юрій Климчук. У підсумку – перемога ФК «Металіст 1925» з рахунком 2:1.

Після 27 турів ФК «Рух» посідає 11-тий рядок у турнірній таблиці. У наступному матчі винниківчани зіграють у рідних стінах з волочиським «Агробізнесом». Поєдинок відбудеться 11 травня.