Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ФК «РУХ» переїхав до Львова
25 Липня, 13:23

ФК «РУХ» переїхав до Львова

Футбольний клуб «Рух» у новий сезон Першої ліги йде з низкою нововведень, призначив нового генерального директора та перебрався із Винників до Львова. А ще осучаснив свою емблему.

«Рух» хоче бути не просто футбольною командою, ми прагнемо стати символом успіху та звитяги, яким пишатиметься увесь регіон. Кожен з працівників, тренерів, футболістів нашого клубу гордий бути частиною міста і регіону. Ми хочемо, щоб вболівальники «Руху» завжди підтримували і пишалися своєю командою», – кажуть у клубі.

Новоспечений львівський клуб призначив нового генерального директора. Ним став Ігор Дедишин. Він з 2009-го по 2015 рік посідав аналогічну посаду у львівських «Карпатах».
Новий логотип футбольного клубу «Рух» (Львів) – це абстрактний символ з п’яти жовтих смуг, який викликає безліч асоціацій, як-то щит, подряпину від кігтів, гриву лева, маску лицаря та ін.

Оригінальна емблема виконана у стилі мінімалізму, який зараз у тренді по цілому світі. Творці лого – українська дизайнерська група «Brendari» з Івано-Франківська. Вона працює на ринку графічного дизайну з 2007-го року.

Для пояснення асоціацій, які викликає логотип, розроблено також набір тематичних піктограм.

До речі, «Рух» підписав контракти одразу з шістьма новими футболістами – серед них Нємчанінов, вихованець «Динамо» та легіонер із «Гани»

Схожі новини