Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Фонтан біля оперного театру у Львові буде сухим
20 Червня, 20:38

Фонтан біля оперного театру у Львові буде сухим

У Львові, на проспекті Свободи, перед театром опери та балету облаштують сухий фонтан. Таке рішення прийняла Львівська міська рада. Роботи з облаштування фонтану профінансує благодійний фонд «Сокар Благо». Про це повідомляє Львівська міська рада.

Фонтан зроблять сухим для того, щоб нічого не перешкоджало огляду театру з протилежного боку площі. У холодну пору року фонтан відключать, і він перетвориться на пішохідну зону.

Площу перед оперним зроблять у формі скрипки, гриф якої примикає до оперного театру. Струни виконані азбукою Морзе з RGB LED підсвічуванням і читаються, як «Місце можливостей. Відкритий для світу. Львів — місто кохання. Місто вільних людей».

Площу планують повністю звільнити від атракціонів і МАФів, встановити зручні лавочки, вбудовані в парапети зелених зон, з розетками для зарядки ноутбуків і телефонів. Велика кількість посаджених дерев і чагарників візуально відмежує площу від галасливих доріг і вітру, дозволить комфортно провести вільний час. З’являться також безкоштовний wi-fi з онлайн бібліотекою, інформаційні бокси, будуть встановлені велопарковки.

“Міні-метеостанція, розроблена інженерами, буде регулювати напір і висоту струменя фонтану залежно від погоди і сили вітру. Синхронізація фонтану з оперним театром дозволить насолодитися виставою не тільки всередині театру, а й ззовні. Фонтан стане частиною сценічної опери, завдяки тому, що струмені води з форсунок паралельно «заграють» як еквалайзери. У темний час доби фонтан буде підсвічуватися RGB LED підсвічуванням малого споживання, – кажуть у міській раді.

Фото: Львівська міська рада

6448065424227281677719128764684239904964608o-c342cdebebd2291743ce8e3865b4a568
Схожі новини