Французи везли з України контрабандні сигарети | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Французи везли з України контрабандні сигарети
21 Грудня, 13:57

Французи везли з України контрабандні сигарети

Вчора в Мостиському районі прикордонники затримали двох громадян Франції. Іноземці намагалися на власних спинах винести з України цигарки на суму більше півсотні тисяч гривень.

Двох підозрілих чоловіків помітили неподалік відділу “Сянки” Мостиського прикордонного загону. Вони йшли із великими наплічниками у напрямку кордону з Польщею.

“Інформацію про чоловіків 27 та 30 років, які рухаються з наплічниками в бік кордону, отримали від мешканця одного із сіл. Перевірили їхні документи та багаж. У наплічниках виявили пакунки набиті пачками сигарет. Всього 1390 коробок, приблизна вартість 52 тисячі гривень”, – кажуть у Мостиському прикордонному загоні.

Прикордонники затримали чоловіків неподалік інженерних прикордонних споруд за 700 метрів від кордону. Неподалік виявили і авто, яким очевидно французи під’їхали.

“Було встановленно, що іноземці в Україну приїхали за день до того. Добирались легально, одним із автомобільних пунктів пропуску. На меті мали закупитись в Україні сигаретами та перенести їх незаконно до Польщі”, – додають прикордонники.

Надалі справою іноземців будуть займатися правоохоронці.

Фото: Мостиського прикордонного загону.

Відео