Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Футбол під час війни: в Україні розробили Положення, яке регулюватиме проведення футбольних змагань
19 Серпня, 11:28

Футбол під час війни: в Україні розробили Положення, яке регулюватиме проведення футбольних змагань

В Україні затвердили Положення про проведення в Україні змагань з футболу серед команд професійних футбольних клубів в умовах воєнного стану, повідомив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

За його словами, участь в розробці документу взяли представники міністерства, Української Асоціації футболу, Міноборони, МВС, Нацполіції та ДСНС.

Норми нового положення, зокрема, передбачають, що:

  • матчі організовуються на стадіонах, допущених до проведення матчів в умовах воєнного стану відповідними обласними або Київською міською військовими адміністраціями, профільним Комітетом УАФ спільно з УПЛ та ПФЛ відповідно.
  • матчі проводяться без глядачів. Дозволена участь обмеженої кількості акредитованих осіб — футболісти, тренери, арбітри, персонал, офіційні особи матчу, представники акредитованих медіа, медична служба, ДСНС, Нацполіція.
  • оператори спортивних споруд зобов’язані мати план евакуації та привести у готовність укриття, які повинні відповідати усім державним нормам безпеки та бути здатними вмістити повний склад учасників матчів. Укриття мають бути розташовані від стадіонів на відстані не більше 500 м.
  • у випадку оголошення повітряної тривоги диктор стадіону повинен оголосити: «Увага! Повітряна тривога! Просимо всіх прослідувати в укриття!». Арбітр матчу одразу дає свисток про зупинку матчу та разом з командами слідує до укриття.

 

Додамо, новий футбольний сезон стартує в Україні вже наступного вівторка, 23 серпня.

Схожі новини