Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Футбол у воді: в Самборі затопило нещодавно відкритий стадіон (Відео)
23 Вересня, 11:08
logo-black

Футбол у воді: в Самборі затопило нещодавно відкритий стадіон (Відео)

У Фейсбук-групі ГО «Потужна Громада» самбірчани оприлюднили відео, на якому видно, як футболісти грають на стадіоні, поле якого затопило водою.

«Хто знає, якщо купити квиток на футбол, абонемент в басейн отримуєш в подарунок??? Самбір, стадіон, наші дні!!!» – підписали жартівливо.

Людей обурив такий стан стадіону імені Лева Броварського, адже три місяці тому вони були свідками урочистого його відкриття. Реконструювали стадіон майже 2 роки. Для проведення робіт залучили кошти різних рівнів – міського бюджету, обласного у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини та державного у межах президентської програми «Велике Будівництво», звітували обласні чиновники. На комфортні трибуни, сучасну систему поливу футбольного поля, оновлений газон, бігові доріжки та зручне адміністративне приміщення з роздягальнями витратили понад 25 млн грн.

Замовником реконструкції стадіону була Самбірська міська рада. Вона ж зобов’язалася опікуватися його благоустроєм після реконструкції.

 

«Це відео треба вислати Зеленському, хай подивиться як в рамках Великого будівництва його ставленики «освоїли» кошти», – написав у коментарях Василь Дністрян.

Інші коментатори цікавляться, де дренажі, які були передбачені у ПКД під час будівництва.

Фото та відео: Фейсбук

Схожі новини