Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські футболісти навідались до дитячого будинку
25 Жовтня, 17:43

Львівські футболісти навідались до дитячого будинку

Гравці «Руху» долучились до благодійної ініціативи Федерації футболу Львівщини. Про це повідомили в інформаційній службі львівського футбольного клубу «Рух»

«Знайомство з професійними футболістами, фото та автографи на згадку, різноманітні подарунки, які гравці «Руху» та працівники ФФЛ привезли діткам, не єдине, чим запам’яталась ця зустріч. Найяскравіша її частина – футбольний матч за участю малечі та гравців «Руху», – поінформували також у футбольному клубі.

Перемогла у цьому матчі дружба, а насамкінець «рухівці» запросили дітей відвідати свій наступний домашній поєдинок, який пройде 3 листопада проти «Балкан».

Психолог Яна Цимбал зазначила, що усім цим діткам дуже потрібне спілкування і дуже важливо, щоб біля них перебували люди, які приділяють їм певну увагу.

“Якщо спочатку зустрічі дітки боялись назватись, розповісти про себе кілька слів, то після заняття футболу ця скованість зникла. Може, і справді хтось із наших хлопчиків стане потім футболістом? Багато з них направду цікавляться цим видом спорту”, – зазначила психолог.

Схожі новини