Футзалісти «Енергії» посіли четверте місце Кубка Ліги | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Футзалісти «Енергії» посіли четверте місце Кубка Ліги
04 Грудня, 09:53

Фінал Восьми» Кубка Ліги з футзалу завершився у Запоріжжі

Львівська «Енергія» – на четвертому місці. Після важкої та видовищної чвертьфінальної перемоги над рівненським Кардиналом – 5:4 – енергетики мінімально поступилися херсонському «Продексіму».

Отож підопічні Валерія Легчанова до фіналу не вийшли та продовжили боротьбу за третє місце із запорізьким клубом «АРПІ». У цьому матчі львів’яни активно атакували і вже на 10-й хвилині розмочили рахунок. Вивів команду вперед Олег Гасюк.

Після перерви суперникам із Запоріжжя вдалося відновити паритет – Дмитро Кондращенко вдало замкнув передачу партнера (1:1). До фінального свистка більше ніхто не забивав, отож долю бронзових нагород вирішували у серії післяматчевих пенальті. Тут більше пощастило «АРПІ» – 2:1. Отож у львівська «Енергія» зупинилася на четвертій сходинці.

«Ми їхали до Запоріжжя за трофеєм, однак коли програли «Продексіму» в півфіналі, то подальшої мотивації більше не мали, – розповів головний тренер СК «Енергія» Валерій Легчанов «Львівській Мануфактурі Новин». – Отож у матчі з «АРПІ» дали пограти тим, у кого менше ігрової практики. У цілому я задоволений, команда демонструє позитивну динаміку розвитку. Мені сподобалися дії футзалістів і в матчі з «Кардиналом», і з «Продексімом». Не вистачило зовсім трішки».