Футзалісти «Енергії» розписали нічию із київським «ХІТом» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Футзалісти «Енергії» розписали нічию із київським «ХІТом»
23 Жовтня, 19:39

Софія Козаренко

У 5-му турі футзальної Екстра-ліги львівська «Енергія» на виїзді зіграла внічию із київським клубом «ХІТ»

Гаряче стало, як тільки команди вийшли на майданчик. Господарі відкрили рахунок уже на другій хвилині матчу. Після подачі з кутового Микита Тменов майстерно пробив з правого флангу – 1:0. Енергетики довго не чекали і вирівняли рахунок уже за три хвилини. Віталій Ковальчук замкнув передачу Легендзевичата пробив повз голкіпера киян. До перерви воротарям обох команд роботи не бракувало, але відпочивати команди так і пішли з рахунком 1:1 на табло.

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм як і попередній. Кияни знову вийшли вперед. Тут відзначився Олександр Педяш. Енергетики заграли агресивніше, однак крім жовтих карток це нічого не принесло. Отож за три хвилини до кінця Валерій Легчанов випустив Степана Струка п’ятим польовим. І це спрацювало. На 38-мій хвилині Тарас Кузь після передачі у штрафний майданчик п’ятою відправив м’яч у ворота Євгена Іваняка – 2:2.

Після п’яти турів у активі Енергії 5 залікових турів та 8-ма позиція у турнірці.