Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ганна Гаврилів прокоментувала свою перемогу на Міжнародному конкурсі краси у Філіппінах
04 Грудня, 12:20
logo-black

Ганна Гаврилів прокоментувала свою перемогу на Міжнародному конкурсі краси у Філіппінах

33-річна львів’янка Ганна Гаврилів представила Україну на конкурсі Miss/Ms Summer International і здобула перемогу. Як повідомляла LMN раніше, конкурс проходив у столиці Філіппін Манілі. Учора у “Прес-клубі” відбулась прес-конференція, на якій Ганна Гаврилів поділилась враженнями від участі у конкурсі. 

“Мислення, що краса – це про ноги, стереотип. Дуже цінно, що зараз на міжнародних конкурсах краси враховують перш за все інтелект, місійність, досягнення і тому подібні речі.

Ганна каже, що перебування у Філліпінах ще раз підкреслило їй, як добре українці живуть.

“І при тому у нас тут, на пострадянському просторі, прийнято постійно скаржитися.  Насправді ми дуже добре живемо. Там живуть по-іншому, але при тому люди дуже щасливі”, – зазначила Ганна.

Участь у прес-конференції взяла й Уляна Оксенюк, яка готувала Ганну до конкурсу.  

“Суть таких заходів полягає не просто у вмінні правильно ходити по подіуму, а в демонстрації справжньої краси жінки, яка полягає далеко не в її зовнішності, а власне у її життєвих цінностях, її інтелекті, її досягненнях. Ганна для мене не просто красива жінка, вона патріотка, вона робить дуже багато потрібних для України речей”, – коментує перемогу Ганни Уляна Оксенюк, директорка конкурсу краси “Місіс Східна Європа”.

 

 

Уляна Оксенюк зазначила, що у момент, коли оголосили, що Ганна переможниця, вона не одразу зрозуміла, що відбувається.

“Вона перепитала у мене, чи дійсно перемогла. Була у той момент розгублена, десь аж на наступний день зрозуміла, яку високу відзнаку отримала”, – каже Уляна.

Фото: Фейсбук-сторінка Ганни Гаврилів.

Схожі новини