Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ганна Городник з Рудок відсудила в депутата 7,5 тисяч гривень
24 Січня, 16:09

Ганна Городник з Рудок відсудила в депутата 7,5 тисяч гривень

Працівниця виконкому Рудківської міськради на Самбірщині Ганна Городник відсудила у місцевого депутата 24-річного Михайла Міхняка 7,5 тис. грн за опубліковані ним у Facebook образи, пише zaxid.net.

Торік у вересні Михайло Міхняк двічі закликав своїх виборців вимагати звільнення Ганни Городник, назвавши її «бабулею бальзаківського віку». Пости депутата Михайла Міхняка досі доступні на його сторінці – суд хоч і задовольнив повністю позов Ганни Городник про виплату компенсації, однак не зобов’язував видаляти дописи чи спростовувати їх, як це часто буває у подібних випадках.

Що стало причиною конфлікту між депутатом та працівницею виконкому, невідомо. Але 2 вересня, а згодом і 5 вересня Михайло Міхняк публічно закликав вимагати звільнення Ганни Городник з посади члена виконкому.

«Хто за те, щоб виключити «Шурку» – Городник Ганну з виконавчого комітету! З її похилим віком та непрацездатністю? На її місце піде хтось інший, молодий, а не бабуся бальзаківського віку! Хто «за» пишіть на моє ім’я звернення з колективними підписами», – написав Міхняк на своїй сторінці у Facebook.

Сама Ганна Городник під час судового засідання повідомила, що після того, як дізналася про ці дописи, була змушена пройти курс лікування і виправдовуватись перед односельчанами.

Фото: andy-travel.com.ua/

Схожі новини