Герой Едуард Лазарєв з Бродів загинув від протитанкової ракети | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Герой Едуард Лазарєв з Бродів загинув від протитанкової ракети
06 Червня, 13:22
logo-black

Герой Едуард Лазарєв з Бродів загинув від протитанкової ракети

Юлія Швидко

Вчора у зоні проведення Операції об’єднаних сил під час ворожого обстрілу загинув 48-річний молодший лейтенант Едуард Лазарєв з Бродів. Герой був в автомобілі, в який потрапила протитанкова ракета. Отримав множинні осколкові поранення. Лікарі не змогли його врятувати: травми були несумісні зі життям.

«Едуард до війни на Сході служив по контракту у батальйоні забезпечення. Коли контракт закінчився, в Україні почалися воєнні дії. Сам пішов у Бродівський військкомат, просив, аби його скерували на Донбас. З вересня 2015 року захищав кордони нашої держави. Він був дуже сміливим, патріотично налаштованим. Незважаючи на російське прізвище, дуже любив Україну, зі всіх сил хотів її захистити від ворогів, – розповідає LMN побратим загиблого Героя Анатолій Проказюк. – Ми раніше були незнайомі. Уже на фронті у розмові виявилося, що Едуард – однокласник моєї сестри».

Військова частина, у якій служив загиблий, дислокувалася на території Донецької області поблизу населеного пункту Гранітне. Едуард Лазарєв був водієм-електриком мінометної батареї механізованого батальйону.

«Останній раз бачилися у Бродах, коли Едуард приїжджав у відпустку. Був дуже оптимістично налаштований. Казав, що з хлопцями активно борються зі сепаратистами. Планував бути на Сході, поки війна не закінчиться, – додає Анатолій Проказюк. – Смерть Едуарда – велика втрата не лише для Бродів, а й для цілої України».

Тіло Героя на Батьківщину привезуть завтра зранку. Поховають на місцевому цвинтарі у селі Комарівці, де мешкає його дружина. Донька Едуарда Лазарєва зі сім’єю живе у Бродах.

Фото: ілюстративне

Відео