Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Героєм першого  відеокліпу скрипаля-віртуоза Олександра Божика Don’t Stop став чемпіон паралімпійських ігор Андрій Демчук
12 Квітня, 19:03

Героєм першого відеокліпу скрипаля-віртуоза Олександра Божика Don’t Stop став чемпіон паралімпійських ігор Андрій Демчук

Чемпіон паралімпійських ігор, львівський науковець Андрій Демчук став героєм першого офіційного відеокліпу скрипаля-віртуоза Олександра Божика Don’t Stop. Авторська композиція увійшла до першого альбому The First, у якому окрім каверів на світові хіти є також багато власної музики скрипаля.

В основу відео закладено ідею: що б не сталося в житті, не зупиняйся, не опускай руки і зможеш досягнути успіху. За сюжетом, фехтувальник спарингує в залі. У нього не все вдається, він втрачає ініціативу і програє тренувальний спаринг. Незадоволений собою, він заходить в роздягалку і в нервах кидає маску, рапірою б‘є по шафці. Згодом спортсмен втрачає ногу. Наступають важкі будні після операції. Але він не здається, продовжує тренуватися, спарингує на візку з іншим спортсменом. Невдовзі йому виготовляють протез, він вчиться заново ходити. У підсумку, герой продовжує тренуватися з більшим завзяттям і стає переможцем.

 

 

 

 

«Було приємно отримати запрошення для зйомок у кліпі DontStop, хоча трішки страшненько, бо це перший досвід. Але побачивши сценарій, я зацікавився! Це просто шикарна композиція, яка від моменту кліпу стоїть на телефоні дзвінком, за неї я просто безмежно вдячний маестро. Давно мріяв познайомитися, і нарешті це вдалось! А ось головна причина – це все таки, фехтування, як вид спорту, який став одним з найважливіших пріоритетів у житті, і розуміння того що National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee дає шанс багатьом, хто має «фізичні цікавинки» можливість реалізувати себе у спорті, приносячи своїми досягненнями славу Україні! Важливі слова які є у кліпі, дійсно мотивують! А мотивація потрібна усім, і мені в першу чергу!», — написав на своїй сторінці у фейсбуці Андрій Демчук.

Схожі новини