ГК “Галичанка” на виїзді розгромив “Карпати” | Львівська мануфактура новин
ГК “Галичанка” на виїзді розгромив “Карпати”
04 Листопада, 17:02

1-2 листопада в Ужгороді ʺКарпатиʺ приймали львівську ʺГаличанкуʺ в межах 5-го туру чемпіонату України серед команд жіночої гандбольної Суперліги. Команди вперше зустрічалися у новому сезоні, – пише Галінфо.

Як розповіли у ГК “Галичанка”, у першому матчі “Карпати” здолали “Галичанку” з рахунком 26:20. Отож другий матч прикував до себе пильну увагу, адже ʺКарпатиʺ завдали першої поразки чемпіону. Львів’янки прагнули реваншу.

ʺГаличанкаʺ сповна поквиталась з кривдницями вже у 1-му таймі – 21:8 – солідний гандикап, ще й на майданчику суперника.

У 2-му таймі ʺгаличанкиʺ теж обіграли суперниць, цього разу на 6 м’ячів (17:11) . У підсумку – 38:19.

Після цього матчу ʺГаличанкаʺ знову повернулася на верхівку турнірної таблиці – в її активі 14 очок, до того ж, дві гри в запасі (адже через участь у Єврокубку львів’янкам перенесено ігри попереднього 4-го туру).