Олег Синютка не працюватиме з іншим президентом, окрім Петра Порошенка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Олег Синютка не працюватиме з іншим президентом, окрім Петра Порошенка
11 Квітня, 20:35

Олег Синютка не працюватиме з іншим президентом, окрім Петра Порошенка

Сьогодні, 11 квітня, на зустрічі з мешканцями Соснівки, що на Сокальщині, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка заявив, що не працюватиме з іншим президентом, крім Петра Порошенка.

Синютка заявив, що піде з посади, якщо Порошенко програє на виборах, — повідомляє видання «Ехо Червонограда

 

«Я працював із цим президентом і мені не личить працювати з іншою людиною, якою б вона не була. Тим більше, що сьогодні складається така ситуація, що ця людина 100% неготова для такої складної посади, як Президент України», — наголосив Олег Синютка.

 

Під час зустрічі говорили про подальше функціонування міської лікарні. Зокрема зосередили увагу на розширенні спектру надання швидкої допомоги. Автопарк пункту невідкладної медичної допомоги збільшать на одну машину та працюватиме цілодобово. Місто також надасть машину сімейним лікарям для обслуговування викликів і допомогу вдома, у штат приймуть ще одного сімейного лікаря.

Як зазначила директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірини Микичак, також оновлять терапевтичне та педіатричне відділення, а також скерують на навчання місцевих лікарів. Лікарі обласної лікарні відновного лікування №3забезпечуватимуть поліклінічний прийом мешканців Соснівки з неврологічною та пульмонологічною патологіями.

Відео