Голова Львівської облради прокоментував “мажоритарні плани” Гірняка та Батенка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Голова Львівської облради прокоментував “мажоритарні плани” Гірняка та Батенка
24 Травня, 08:31

Голова Львівської облради прокоментував “мажоритарні плани” Гірняка та Батенка

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин прокоментував політичні плани свого заступника Володимира Гірняка та народного депутата-мажоритарника Тараса Батенка.

Про це він розповів у інтерв’ю виданню Leopolis.news.

«Чи не викликало Вашу таку бурхливу реакцію те, що Володимир Гірняк висловлює бажання балотуватися на виборах до Верховної Ради України у виборчому окрузі, де нардепом є нині Ваш колега Ярослав Дубневич?», – запитав журналіст.  

 

«Я чув цю версію. Але чув і версію інших депутатів. Мовляв, ухвалімо звернення від обласної ради про підтримку кандидатури Гірняка на посаду голови ЛОДА… Той же Володимир Гірняк, який має намір іти до парламенту. Я лише вітаю це, хоча не розумію, чому він обирає сільський округ: уся попередня його політична кар’єра була пов’язана з містом Львовом», – відповів Ганущин.

 

«Принаймні як на 22 травня я знаю, що наразі він готується до боротьби за мандат у своєму мажоритарному окрузі», – відповів Ганущин на питання про політичні плани Батенка.

Ганущин також прокоментував позицію депутатів «Самопомочі» щодо голосування за розгляд його звіту.

«Політика – то взагалі дивна річ, деколи різна і непередбачувана. Щодо «Самопомочі», то можу хіба що подякувати їй за відвертість та розуміння ситуації. Думаю, що представники цієї політсили просто тверезо в цьому розібралися… Що ж, підкреслюю, не буває вічних ворогів», – заявив Ганущин.

 

Фото: Dyvys.info

Відео