Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Голова Старосамбірської РДА пообіцяв виконати вимоги атовців
12 Лютого, 13:38
logo-black

Голова Старосамбірської РДА пообіцяв виконати вимоги атовців

Сьогодні голова Старосамбірської райдержадміністрації Іван Грись поспілкувався із місцевими автовцями. Зустріч відбувалася о 10.00 у сесійній залі.

 

«Нас прийшло восьмеро, – розповідає голова об’єднання Костянтин Шимирдяк. – Були ще представники соцзахисту, колишні голови райдержадміністрації, чиновники. Все пройшло тихо і мирно, бо Грись пообіцяв виконати все, що ми від нього вимагаємо.

 

Запевнив, що поверне атовцям вісім ділянок, які були призначені для воїнів, а міська рада  виділила районному прокурору, родичам мера та місцевих депутатів. Начебто тиснутиме на незаконних власників, щоб відмовилися від землі. Пообіцяв, що нарешті візьметься за лікарню-довгобуд, яку злодії вже почали розбирати на будматеріали.  Найближчим часом поставить там охорону. Допоможе нам з ремонтом приміщення будинку «Просвіти», яке використовуємо для потреб спілки. Ми там вже багато своїми силами зробили. Але ще потрібно великі кошти. Найперше – на ремонт даху. Також обіцяв, що нарешті в район надійдуть гроші на ліки, які автовцям мають давати безкоштовно.»

 

Шимирдяк каже, воїни АТО впродовж місяця спостерігатимуть за діями нового очільника. Якщо його слова виявляться порожніми, 15 березня перекриють дорогу Львів-Ужгород.

 

«Ще перед зустріччю з Грисем ми між собою домовилися, що таки дамо йому шанс себе проявити. Якщо побачимо, що це все тільки обіцянки-цяцянки, – терпіти вже не будемо», – каже Шмигельський.

 

Нагадаємо, 5 лютого Президент призначив новим очільником Старосамбірського району Івана Грися, колишнього мера Старого Самбора. Це обурило місцевих атовців. Адже коли дізналися про такі наміри, написали звернення-протест зокрема до Президента України, голови Верховної Ради, ЛОДА, керівників НАБУ.

Незадоволення призначенням активно висловлювали користувачі соцмереж. Дивувалися, як таку посаду може обіймати людина, яка числиться в державному реєстрі судових рішень як корупціонер.

Фото (під час представлення Івана Грися): portal.lviv.ua

Схожі новини