Головну ялинку Львову подарували господарі з Яворівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Головну ялинку Львову подарували господарі з Яворівщини
12 Грудня, 10:23

Головну ялинку Львову подарували господарі з Яворівщини

Юлія Швидко

Вчора біля Оперного театру у центрі Львова розпочали встановлювати головну міську ялинку. Її висота – 20 м, важить 3,5 т. Ялицю місту подарувала родина Петрухів зі села Буда Яворівського району на Львівщині. У них на подвір’ї дерево росло 35 років.

«Дерево уже  заважало. Через ялинку час від часу на вулиці зникало світло. Щороку їй підрізали гілля, аби електричні дроти не закорочувало. Тепер настав її час стати подарунком Львову», – зазначив LMN Володимир Петруха, власник ялинки.

Торік Львову ялинку віддали мешканці селища Брюховичі піді Львовом.

«Продовжуємо традицію. Вже другий рік поспіль мешканці дарують для львів’ян ялинку. Цього року ми підготували на замовлення спеціальну ілюмінацію. Прикрашати ялинку будемо вже 13 грудня», – зазначають у Львівській міській раді.

Головну ялинку міста не будуть завішувати великою кількістю іграшок. Зроблять акцент та вогниках та грі світла. Довішають дерев’яні яворівські іграшки, що залишилися з минулого року. Встановлять та прикрасять ялинку комунальні підприємства «Зелений Львів» та «Львівсвітло» з компанією «Львівські ярмарки».

Відкриття головної ялинки Львова відбудеться 18 грудня о 19.00. Після цього передадуть львів’янам Вифлеємський Вогонь, проведуть театралізовані забави на площі перед Оперним театром, а також влаштують льодове шоу на площі Ринок від «Казка продакшн».

Відео